fbpx

„Jak Wpływać Na Ludzi,
Aby Osiągać To Co
Chcesz…?”

Jakby to było gdybyś był liderem….?
Co by się stało gdybyś umiał wpływać na zachowania, decyzje,
a nawet myśli innych osób…?

 

Normalna cena: 147,90zł

Tylko teraz (cena obniżona tymczasowo w promocji). Realna wartość kursu wynosi 147,90 zł.
Obniżyliśmy cenę, w związku z ofertą wiosenna proMOCja limitowaną do odwołania lub 30.06 2021, 23:59
. W przyszłości cena wróci do standardowej.
Skorzystaj z tej szalonej obniżki.

147,90 zł

37,90

oferta limitowana


Zastanawiałeś się jakby to było wpływać na innych za pomocą technik perswazji? Co by było gdybyś nauczył się oddziaływać na pamięć i reakcje drugiej osoby w taki sposób, aby zmieniać to jak się zachowuje?


Wiesz już na jakiej osobie wypróbowałbyś te techniki jako pierwszej…?


Co gdybyś poznał biologiczne reguły zachowań, poznawcze reguły zachowań oraz społeczne reguły zachowań człowieka i zyskał przewagę nad otoczeniem, dzięki poznanym technikom oddziaływania na ludzi?

Warto przemyśleć na ile interesująca byłaby dla Ciebie umiejętność sprawiania, że inni stawaliby się nagle bardzo skłonni do zgodzenia się na to, czego chcesz?

A czy to będzie etyczne?


Moim zdaniem, nie od narzędzia zależy etyka, a od intencji człowieka, który tego narzędzia używa.

Nożem możesz ukroić stek, albo zrobić komuś krzywdę. Wychodzę z założenia, że jak ktoś chce robić ludziom krzywdę, to poradzi sobie prościej, bez tego kursu, choćby kamieniem.

Ufam, że Ty jesteś osobą pełnoletnią, odpowiedzialną i moralnie rozwiniętą i będziesz używać tego w pozytywnych celach, a nie po to, by kogoś wziąć i skrzywdzić.

Widzisz, my ludzie nieustannie oddziałujemy wszyscy na siebie. Wzajemnie stajemy się powodami do tego, że ludzie coś myślą, czują, sądzą na Twój temat i reagują na Ciebie.

Już od pierwszych chwil Twojego życia, kiedy płakałaś lub płakałeś po to, by dostać mleko lub by ktoś wziął Ciebie małego lub małą na ręce albo przewiną – działałaś / działałeś na swoje otoczenie – to jest fakt.

Idąc w świat uczysz się naturalnie oddziaływać na niego w ten sposób, aby generował dla Ciebie różne korzyści w zgodzie z Twoimi wartościami.

Nieświadomie cały czas oddziałujesz na innych ludzi – zmieniasz im ich emocje, sprawiasz że myślą o Tobie jakieś treści, przekonujesz ich do czegoś lub od czegoś starasz się ich odwieść – albo oni Ciebie.

To się dzieje – to jest fakt.

Pytanie, czy da się do robić umiejętniej i dużo skuteczniej?

Jak idziesz załatwić jakąś sprawę, nieważne czy do urzędu, do firmy, do pracy, do szkoły, do sklepu, w inne miejsce – na końcu finalizując sprawę ZAWSZE robisz to z człowiekiem.

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakby to było gdybyś potrafił w zwykłej codziennej sytuacji i na pozór normalnej rozmowie wpływać na zachowania, emocje, uczucia i decyzje innych osób, zyskując ich aprobatę, przyjaźń, serdeczność, zgodę, akceptację i osiągając własne cele?

Co gdybyś potrafił siłą perswazji wpływać na inne osoby, wywoływać u ludzi określone reakcje, a nawet ułatwić im podjęcie takich decyzji na jakich Ci zależy?

Co gdybyś miał umiejętność i wiedzę, dzięki której mógłbyś połączyć siebie z określonymi emocjami w ich umysłach?

Czy interesująca byłaby zdolność wzbudzania w drugiej osobie zaciekawienia, zainteresowania, a nawet fascynacji do siebie lub do tego do czego tę osobę zachęcasz, dzięki wywołaniu odpowiednich reakcji emocjonalnych? Jak bardzo byłoby to fascynujące?

A może nie masz pojęcia jak przekonać znajomego do jakiejś decyzji, nie wiesz jak rozmawiać  aby skutecznie przekonać go do Twoich racji i nie wiesz jak zyskiwać natychmiastową sympatię i budować pozytywną interakcję, jak pozycjonować się na lidera, ani jak mówić aby Cię słuchali, a nie tylko słyszeli?

Jeżeli choć trochę spodobało się Ci się to, co właśnie czytasz, to znaczy, że doskonale trafiłeś.

Sterowanie Zachowaniem 2021” to multimedialny kurs uczący reguł wpływu społecznego, biologicznego oraz poznawczego na ludzi, które użyte powodują, że zyskujesz sympatię drugiej osoby i budujesz pozytywną i korzystną interakcję, wpływasz na emocje które ta osoba połączy z Tobą,
na to w jaki sposób się przy Tobie czuje, na to co pomyśli i jakie decyzje podejmie.

Kurs ten uczy również wpływania na całe swoje otoczenie, aby osiągnąć swoje zamierzenia i cele, za pomocą psychologicznych technik społecznych, technik behawioralnych oraz technik perswazji.

Po kupieniu „Sterowania Zachowaniem 2021” otrzymasz materiał podzielony na 7 lekcji wraz z wieloma technikami, przykładami i zadaniami, które sprawią, że nauka będzie prosta, szybka i przyjemna.

Po przerobieniu każdej lekcji zyskasz 1 nową kompetencję.

Sterowanie Zachowaniem 2021” uczy również najważniejszych technik, jakie psycholodzy społeczni, behawioryści i liczni specjaliści byli w stanie wykształcić w kierunku wpływania na ludzi.

Czy już podjąłeś decyzje o udoskonaleniu swoich umiejętności interpersonalnych?

Czytając te słowa uczyniłeś pierwszy krok aby wstąpić do stale poszerzającego się grona ludzi, którzy dzięki znajomości technik społecznych i psychologii potrafią w najbardziej wyrafinowany sposób wpływać na innych ludzi i kształtować ich emocje oraz niemal natychmiast stawać się liderami w grupach, głównie dzięki technikom które niedługo poznasz.


Zanim zdecydujesz się na ten kurs, sprawdź poniżej co
dokładnie w sobie zawiera:

Czego dokładnie nauczysz się z poszczególnych lekcji?

 

„Na Wszystko Masz Moją
30-Dniową Gwarancję
Satysfakcji,
Ochrony i Efektów…”

Jeżeli czegoś się boisz… jeżeli czujesz, że coś nie jest dla Ciebie – po prostu tego nie rób.

Jeżeli jednak czujesz, że ten system jest dla Ciebie ale jeszcze się boisz to pamiętaj, że mam dla Ciebie moją 100% gwarancję satysfakcji i zwrotu pieniędzy.

Masz 30 pełnych dni mojej gwarancji. Możesz zwrócić produkt jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany, jeżeli uznasz że tego nie da się wprost zastosować, jeżeli uznasz że przy użyciu opisanych tu sposobów brak Ci efektów, że użycie tego nic nie daje, możesz oddać produkt, dokonać jego zwrotu.

Zatem masz do wyboru 2 drogi. Możesz pójść za mną i jak system nie będzie dla Ciebie, możesz skorzystać z gwarancji satysfakcji i odzyskasz całe swoje pieniądze.
A jak zadziała, pomyśl co wtedy będzie. Zastanów się przez chwilę w jaki sposób mógłbyś wykorzystać takie umiejętności…?

Zatem wybór należy do Ciebie.

Jest też druga strona gwarancji: Gdy mi powiesz, że nauczyłeś się tego i to Ci nie działa poruszę niebo i ziemię, aby osobiście dać Ci efekty. Zrobię wszystko, abyś miał rezultaty. Więc generalnie nic nie tracisz, a możesz uzyskać bardzo dobre wyniki z tym systemem.

Daniel Błaszczuk

Dlaczego możesz mi zaufać?

Nazywam się Daniel Błaszczuk i jestem dyplomowanym psychologiem z tyt. magistra w specjalności psychoedukacyjnej, a także dyplomowanym specjalistą od Zarządzania z tytułem magistra-inżyniera z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, w tym również sześcioletnim doświadczeniem w zakresie przeprowadzania treningów doskonalenia umiejętności interpersonalnych i rozwijających kompetencje społeczne człowieka dorosłego.

Jako psycholog wiem w jaki sposób wpływać na otoczenie, wpływać na siebie, rozpoznać kłamstwo, jak budować relacje z ludźmi, jak się motywować i wiele więcej. Zrozumienie jak działa człowiek, odczytywanie jego prawdziwych intencji i oddziaływanie na niego jest dziś niezbędnym komponentem nie tylko w Psychologii czy Zarządzaniu, ale w niemal każdej dziedzinie otaczającego świata. Umiejętność wpływania na siebie (na motywację, na stany emocjonalne, na stosunki do rzeczy i ludzi), umiejętność odczytywania emocji, sygnałów, a także zdolność do pozytywnego wpływania na innych w otoczeniu sprzyja rozwijaniu w sobie zarówno inteligencji emocjonalnej, jak i tzw. umiejętności miękkich / społecznych.

Co mogę Ci dać? 

Jeżeli chcesz zyskać kompetencje społeczne i nauczyć się jak wpływać na siebie, jak się motywować, jak budować relacje, jak wpływać na otoczenie, a nawet rozpoznawać kłamstwa w rozmowie, to skorzystaj z moich gotowych kursów. Jeżeli ciekawi Cię jak działa człowiek i jak korzystać z zasobów naszej psychiki, to skorzystaj z moich gotowych porad. Jeżeli chcesz budować w sobie pewność siebie, ćwiczyć asertywność, wpływać na siebie, wpływać na innych, to skorzystaj z moich gotowych treningów. Jeżeli chcesz zapisać się na szkolenie/warsztat (zdalny / na żywo) lub skorzystać z indywidualnej porady (mediacje, coaching, porady, psychoedukacja, testy) skorzystaj ze strony kontaktu. 

Daniel Błaszczuk

Reasumując:

Załóżmy, że osiągniesz tylko więcej przyjaznych relacji, zyskasz asertywność i pewność siebie, a także umiejętności pozwalające wpływać na przekonania i decyzji innych ludzi względem Ciebie.

To czy inwestycja w ten kurs się zwróci?

Of course…

I to z nawiązką!

Ale…nie musisz płacić pełnej ceny 377 zł. Nawet nie musisz płacić 50% tej kwoty.

Teraz kurs kosztuje tylko 147 zł.

Cena jest tak niska, ponieważ to część WIĘKSZEJ STRATEGII.

Chcę zdobyć Twoje zaufanie.

Wszyscy obiecują Ci efekty…ze mną jest inaczej.

Chcę, żebyś przekonał się na własnej skórze, że warto korzystać z mojej pomocy.

Dlatego tak bardzo obniżyłem cenę.

Kliknij i dołącz poniżej do kursu…

(Podręcznik „Sterowanie Zachowaniem 2021” – 1 ebook PDF, Razem 92 Strony)
(7 Lekcji „Sterowanie Zachowaniem 2021” – 7x ebook PDF, Razem 92 Strony)
(Audiobook „Sterowanie Zachowaniem” – 1 Audiobook MP3, Razem 153 Minuty (11 plików))

Normalna cena: 147,90 zł

147,90 zł

37,90 *

* – Oferta LETNIA proMOCja limitowana do odwołania lub 17.07 2021, 23:59

Sklep Psychotechniki.pl NIP: 9730819786 , REGON: 081087995
Usługi Psychologiczne Daniel Błaszczuk ul. Fabryczna 14a/00 Zielona Góra 65-410 | Regulamin i Polityka prywatności
sklep@psychotechniki.pl

REGULAMIN