Zobacz co jeszcze dla Ciebie mam:

czytaj:

„Jak Wpływać Na Ludzi
Aby
Osiągnąć To Co
Chcesz
…?”

Jakby to było gdybyś był liderem….?
Co by się stało gdybyś umiał wpływać na zachowania, decyzje,
a nawet myśli innych osób…?

Normalna cena: 299 zł

Tylko teraz (cena obniżona tymczasowo w ramach testu). Realna wartość kursu wynosi 299 zł.
Obniżyliśmy cenę, aby sprawdzić jej wpływ na sprzedaż. W przyszłości cena wróci do standardowej.
Skorzystaj z tej szalonej obniżki.

 

47

Jakby to było gdybyś był liderem?

Albo gdybyś umiał wpływać na zachowania, decyzje, a nawet myśli innych osób?

Czy interesująca byłaby dla Ciebie umiejętność sprawiania, że inni stawaliby się nagle bardzo skłonni do zgodzenia się na to, czego chcesz?

Oddziałujemy na innych ludzi już od pierwszych chwil naszego życia, kiedy płaczemy po to, by dostać mleko, płaczemy by ktoś wziął na ręce albo przewiną – to jest fakt. Idąc w świat uczymy się naturalnie oddziaływać na niego w ten sposób, aby generował nam różne korzyści.

Nieświadomie cały czas oddziałujemy na innych ludzi – zmieniamy im ich emocje, sprawiamy że myślą o nas jakieś treści, przekonujemy ich do czegoś albo oni nas.

Pytanie, czy da się do robić umiejętniej i dużo skuteczniej?

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakby to było gdybyś potrafił w zwykłej codziennej sytuacji i na pozór normalnej rozmowie wpływać na zachowania, emocje, uczucia i decyzje innych osób, zyskując ich aprobatę, przyjaźń, serdeczność, zgodę, akceptację i osiągając własne cele?

Co gdybyś potrafił siłą perswazji wpływać na inne osoby, wywoływać u ludzi określone reakcje, a nawet ułatwić im podjęcie takich decyzji na jakich Ci zależy?

Co gdybyś miał umiejętność i wiedzę, dzięki której mógłbyś połączyć siebie z określonymi emocjami w ich umysłach?

Czy interesująca byłaby zdolność wzbudzania w drugiej osobie zaciekawienia, zainteresowania, a nawet fascynacji do siebie lub do tego do czego tę osobę zachęcasz, dzięki wywołaniu odpowiednich reakcji emocjonalnych? Jak bardzo byłoby to fascynujące?

A może nie masz pojęcia jak przekonać znajomego do jakiejś decyzji, nie wiesz jak rozmawiać  aby skutecznie przekonać go do Twoich racji i nie wiesz jak zyskiwać natychmiastową sympatię i budować pozytywną interakcję, jak pozycjonować się na lidera, ani jak mówić aby Cię słuchali, a nie tylko słyszeli?

Jeżeli choć trochę spodobało się Ci się to, co właśnie czytasz, to znaczy, że doskonale trafiłeś.

Sterowanie Zachowaniem” to multimedialny kurs uczący reguł wpływu społecznego, biologicznego oraz poznawczego na ludzi, które użyte powodują, że zyskujesz sympatię drugiej osoby i budujesz pozytywną i korzystną interakcję, wpływasz na emocje które ona połączy z Tobą,
na to w jaki sposób się przy Tobie czuje, na to co pomyśli i jakie decyzje podejmie oraz wpływania na całe swoje otoczenie, aby osiągnąć swoje zamierzenia i cele, za pomocą psychologicznych technik społecznych, technik behawioralnych oraz technik perswazji.

Po kupieniu „Sterowanie Zachowaniem” otrzymasz materiał podzielony na 15 lekcji wraz z wieloma testami, technikami, przykładami, rysunkami i zadaniami, które sprawią, że nauka będzie prosta, szybka i przyjemna.

Po przerobieniu każdej lekcji zyskasz 1 nową kompetencję.|

Sterowanie Zachowaniem” uczy również najważniejszych technik, jakie psycholodzy społeczni, behawioryści i liczni specjaliści byli w stanie wykształcić w kierunku wpływania na ludzi.

Czy już podjąłeś decyzje o udoskonaleniu swoich umiejętności personalnych?

Czytając te słowa uczyniłeś pierwszy krok aby wstąpić do stale poszerzającego się grona ludzi, którzy dzięki znajomości technik społecznych i psychologii potrafią w najbardziej wyrafinowany sposób wpływać na innych ludzi i kształtować ich emocje oraz niemal natychmiast stawać się liderami w grupach, głównie dzięki technikom które niedługo poznasz.


Zanim zdecydujesz się na ten kurs, sprawdź poniżej co
dokładnie w sobie zawiera:

Czego dokładnie nauczysz się z poszczególnych lekcji?

Moduł 1 - Biologiczne Reguły Zachowań

4 Lekcje, 59 stron PDF, 56 minut AUDIO, 20 pytań sprawdzających

Lekcja 1

Nauczysz się jak wzbudzać zaplanowaną reakcję, dzięki odwołaniu do ludzkich instynktów i popędów, a także nauczysz się jak wykorzystywać siłę sytości i głodu samooceny oraz „motywację braku” do wpływania na ludzi. Dowiesz się jak nakłonić drugą osobę do zmiany decyzji lub zachowania przy pomocy techniki dysonansu poznawczego, a także w jaki sposób karmić ludziom ich samooceny, aby sami z siebie robili to co chcesz. (s. 10 - 25)

Lekcja 2

Poznasz wiedzę o ludzkich zachowaniach biologicznych, dzięki czemu będziesz umiał wyprzedzić wiele zachowań człowieka oraz przewidywać reakcje ludzi. Poznasz technikę racjonalizacji, dzięki której nauczysz się uzasadniać ludziom dosłownie każdą rację w taki sposób, aby uznali ją za sensowną i logiczną bez względu na treść. (s. 26 - 39)

Lekcja 3

Wyobraź sobie, że potrafisz połączyć w umyśle innej osoby dowolną emocję z sobą lub dowolną emocję z czymkolwiek na czym Ci zależy. W trzeciej lekcji nauczysz się jak sprawiać, aby ktoś bardzo czegoś chciał lub bardzo czegoś nie chciał, za pomocą łatwych w użyciu behawioralnych technik emocjonalnego wzmocnienia i warunkowania. (s. 40 - 46)

Lekcja 4

Poznasz chemiczne oraz proksemiczne reguły zachowań, dzięki którym nauczysz się jak pewne dostępne na co dzień czynniki bardzo zmieniają sposób zachowania się ludzi. Dowiesz się jak wykorzystać oświetlenie, układ przestrzenny, muzykę, cukier, kolory i żywność, aby uzyskać określone reakcje psychiczne i reakcje w zachowaniu. (s. 47 - 57)

Moduł 2 - Poznawcze Reguły Zachowań

4 Lekcje, 54 strony PDF, 51 minut AUDIO, 25 pytań sprawdzających

Lekcja 5

Wyobraź sobie, że chcesz zwiększyć zaangażowanie drugiej osoby w Ciebie lub w to co ona robi, np. w jakiś projekt. Dowiesz się jak wywołać nagły wzrost zaangażowania i zrozumiesz co zrobić, aby druga osoba sama z siebie miała potrzebę robienia czegoś (na czym Ci zależy). Nauczysz się też jak wykorzystać paradoksalny efekt nagrody, aby zniechęcić do zachowania i dowiesz się w jaki sposób za pomocą technik nieregularnego wzmocnienia utrwalać w kimś coś. (s. 6 - 16)

Lekcja 6

Dowiesz się w jaki sposób wygaszać i usuwać zachowania u innych osób za pomocą paradoksalnego efektu nagrody. Poznasz skuteczny sposób na eliminację różnych zachowań, które ludzie wyrażają w Twoją stronę, a których nie chcesz. Zrozumiesz jak działa ludzka psychika i nauczysz się używać tego mechanizmu do skutecznego wpływania na innych ludzi. (s. 17 - 27)

Lekcja 7

Poznasz istotę ludzkiego mechanizmu samo-spostrzegania, dzięki któremu będziesz wpływał na przyczynowość wewnętrzną oraz przyczynowość zewnętrzną drugiej osoby do robienia czegoś (lub nie robienia tego). Zrozumiesz co się stanie, jeżeli usuniemy nagrody i pozostawimy drugą osobę w sytuacji, w której nadal robi to co robiła. (s. 28 - 37)

Lekcja 8

Wyobraź sobie, że chcesz skutecznie zachęcić Anię do czytania książki. Ta lekcja pokaże Ci jak wzmacniać zachowania na których Ci zależy, za pomocą mechanizmu paradoksalnego efektu kar. Dowiesz się w jaki sposób nieskuteczne bariery i zakazy wzmocnią zachowanie, którego dotyczą. Zobaczysz dlaczego delikatne przeszkadzanie komuś wzmacnia w nim motywację do tego co robi. Nauczysz się wykorzystywać ten mechanizm, aby utrwalać w kimś nowe oraz oczekiwane zachowania. (s. 38 - 52)

Moduł 3 - Społeczne Reguły Zachowań

5 Lekcji, 47 stron PDF, 53 minuty AUDIO, 27 pytań sprawdzających

Lekcja 9

Poznasz tzw. „Efekt zmiany postawy poprzez generowanie uzasadnień” oraz dowiesz się dlaczego ludzie rzadko odkrywają prawdziwe powody tego, co wpływa na ich uczucia i zachowanie. Zobaczysz na własne oczy w jaki sposób mógłbyś za pomocą nagrody wyłączyć zachowanie, które ktoś obecnie robi sam z siebie. Dzięki przytoczonym eksperymentom społecznym dowiesz się w jaki sposób można sprawić, aby ktoś zaczął wierzyć i myśleć coś konkretnego o sobie. (s. 6 - 11)

Lekcja 10

Wyobraź sobie jak Twój partner bądź partnerka spotyka się z kimś, co nieszczególnie Ci się podoba. Córka zostaje do późna u znajomych, co ze zrozumiałych względów może Ci nie odpowiadać. Sąsiad cały czas hałasuje, czego masz już dość. Jak wyłączyć te zachowania? W dziesiątej lekcji nauczysz się jak wpływać na ludzi, aby nie robili tego, czego nie chcesz oraz dowiesz się jak wykorzystać mechanizm reaktancji do zaprogramowania w ludziach oporu na coś. (s. 12 - 20)

Lekcja 11

Dowiesz się jak spowodować, że druga osoba sama zacznie dochodzić do wniosków, żeby czegoś nie robić i nie chcieć już więcej robić tego? Poznasz 10 technik oddziaływania społecznego, dzięki którym będziesz dowolnie wpływać na umysł drugiej osoby, mając kontrolę nad tym w jaki sposób będzie ona myślała o Tobie lub o czymś. Nauczysz się jak wykorzystać tzw. mechanizm dysonansu podecyzyjnego oraz jak wykorzystać tzw. efekt uporczywości do utrwalania nowych postaw. Zobaczysz co wystarczy zrobić, aby wybrane przez Ciebie osoby zaczęły Cię znacznie bardziej lubić. (s. 30 - 37)

Lekcja 12

Zobaczysz w jaki sposób zwiększać otwartość drugiej osoby na siebie lub zmniejszać ją, za pomocą techniki afiliacyjnej. Dowiesz się jakie są poziomy intymności oraz co daje zmniejszanie lub zwiększanie dystansów na każdym z nich. Nauczysz się co robić, aby regulować poziom bliskości. (s. 38 - 46)

Lekcja 13

Wyobraź sobie, że ludzie na ogół nie wiedzą skąd jest pobudzenie które wywołałeś i przypisują je czemuś innemu, np. patrzą na kogoś i bije im mocno serce, a serce bije im mocno, bo w pokoju jest gorąco, o czym już nie wiedzą. W dziesiątej lekcji poznasz potężną technikę "Transferu Pobudzenia Emocjonalnego" i dowiesz się jak wykorzystać pobudzenie fizjologiczne, aby kogoś znacznie bardziej przekonać, aby bardziej mu się podobało i aby ludzie zapamiętywali określone zachowania jako takie, których bardzo chcą, a także zrozumiesz w jaki sposób ludzie błędnie przypisują swoim emocjom źródła. Nauczysz się wykorzystywać pobudzenie do wywołania silnych emocji.

Lekcja 14

Poznasz jedną z legendarnych chińskich technik manipulacji i zobaczysz w jaki sposób Chińczycy prali mózgi pojmanym i więzionym Amerykanom podczas II Wojny Światowej. Nauczysz się jak przenosząc na zwykły grunt wykorzystać tę niezwykle skuteczną technikę do trwałej zmiany postaw u ludzi. Poznasz modele zachowań oparte na Heurystykach i Autoschematach, wykorzystujące tzw. „efekt odniesienia do JA”, w celu wpływania na zachowania ludzi.

Lekcja 15

Poznasz siłę działania konfliktu wewnętrznego i zobaczysz na własne oczy technikę, która jest swoistą „Matką Manipulacji”, a następnie nauczysz się na przykładach w jaki sposób jej używać, aby tworzyć w ludziach różne pokusy. Dowiesz się w jaki sposób wykorzystać mechanizm pokusy do rozluźnienia lub radykalizacji poglądów i postaw u ludzi.

Zastanów się jakby to było wpływać na innych za pomocą technik perswazji? Co by było gdybyś nauczył się oddziaływać na pamięć i reakcje drugiej osoby w taki sposób, aby zmieniać to jak się zachowuje?


Wiesz już na jakiej osobie wypróbowałbyś te techniki jako pierwszej…?


Poznaj biologiczne reguły zachowań, poznawcze reguły zachowań oraz społeczne reguły zachowań człowieka i zyskaj przewagę nad otoczeniem, dzięki zawartym tu technikom oddziaływania na ludzi.

„Na Wszystko Masz Moją
30-Dniową Gwarancję
Satysfakcji,
Ochrony i Efektów…”

Jeżeli czegoś się boisz… jeżeli czujesz, że coś nie jest dla Ciebie – po prostu tego nie rób.

Jeżeli jednak czujesz, że ten system jest dla Ciebie ale jeszcze się boisz to pamiętaj, że mam dla Ciebie moją 100% gwarancję satysfakcji i zwrotu pieniędzy.

Masz 30 pełnych dni mojej gwarancji. Możesz zwrócić produkt jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany, jeżeli uznasz że tego nie da się wprost zastosować, jeżeli uznasz że przy użyciu opisanych tu sposobów brak Ci efektów, że użycie tego nic nie daje, możesz oddać produkt, dokonać jego zwrotu.

Zatem masz do wyboru 2 drogi. Możesz pójść za mną i jak system nie będzie dla Ciebie, możesz skorzystać z gwarancji satysfakcji i odzyskasz całe swoje pieniądze.
A jak zadziała, pomyśl co wtedy będzie. Zastanów się przez chwilę w jaki sposób mógłbyś wykorzystać takie umiejętności…?

Zatem wybór należy do Ciebie.

Jest też druga strona gwarancji: Gdy mi powiesz, że nauczyłeś się tego i to Ci nie działa poruszę niebo i ziemię, aby osobiście dać Ci efekty. Zrobię wszystko, abyś miał rezultaty. Więc generalnie nic nie tracisz, a możesz uzyskać bardzo dobre wyniki z tym systemem.

Daniel Błaszczuk

Dlaczego możesz mi zaufać?

Nazywam się Daniel Błaszczuk i jestem dyplomowanym specjalistą od Zarządzania z tytułem magistra-inżyniera z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, w tym również sześcioletnim doświadczeniem w zakresie przeprowadzania treningów doskonalenia umiejętności interpersonalnych i rozwijających kompetencje społeczne człowieka dorosłego.

Od kiedy w 2016 roku rozpocząłem kształcenie psychologiczne (obecnie w trakcie specjalności “psychologia edukacyjna i wychowawcza”), zwiększyłem swoje kompetencje społeczne takie jak wpływ na otoczenie, wpływ na siebie, rozpoznawanie kłamstwa, relacje z ludźmi, motywacja.

Zrozumienie jak działa człowiek, odczytywanie jego prawdziwych intencji i oddziaływanie na niego jest dziś niezbędnym komponentem nie tylko w Psychologii czy Zarządzaniu, ale w niemal każdej dziedzinie otaczającego świata.

Co mogę Ci dać? Jeżeli chcesz zyskać kompetencje społeczne i nauczyć się jak wpływać na otoczenie, jak wpływać na siebie, jak się motywować, jak budować relacje, a nawet rozpoznawać kłamstwa w rozmowie, to skorzystaj z moich gotowych porad.

Daniel Błaszczuk

Podsumowując:

Wartość każdego modułu zawierającego najpilniej strzeżone techniki wpływu wynosi 99zł  

Do tego dochodzi wartość kursu w wersji Audiobook, abyś mógł słuchać kursu podczas spacerów, jazdy samochodem lub leżąc wygodnie, który szacuję na 80 zł. 

Czyli za wszystko musiałbyś zapłacić jakieś 377 zł.

Jak myślisz czy ciężko Ci będzie odzyskać te pieniądze, kiedy nauczysz się wpływać na swoje otoczenie i siebie?

Załóżmy, że osiągniesz tylko więcej przyjaznych relcji, zyskasz asertywność i pewność siebie, a także umiejętności pozwalające wpływać na przekonania i decyzji innych ludzi względem Ciebie.

To czy inwestycja w ten kurs się zwróci?

Of course…

I to z nawiązką!

Ale…nie musisz płacić pełnej ceny 377 zł. Nawet nie musisz płacić 50% tej kwoty.

Teraz kurs kosztuje tylko 299 zł.

Teraz kurs kosztuje tylko 47 zł.

Cena jest tak niska, ponieważ to część WIĘKSZEJ STRATEGII.

Chcę zdobyć Twoje zaufanie.

Wszyscy obiecują Ci efekty…ze mną jest inaczej.

Chcę, żebyś przekonał się na własnej skórze, że warto korzystać z mojej pomocy.

Dlatego tak bardzo obniżyłem cenę.

Kliknij poniżej i dołącz do kursu…

Normalna cena: 299 zł

47  *

* – Tylko teraz (cena obniżona tymczasowo w ramach testu). Realna wartość kursu wynosi 299 zł. Obniżyliśmy cenę, aby sprawdzić jej wpływ na sprzedaż.
W przyszłości cena wróci do standardowej.
Skorzystaj z tej szalonej obniżki.

Płatności realizuje Dotpay SA

PS:

Jeżeli zdecydujesz się później, cena z pewnością ulegnie zmianie, dlatego zdobądź swoją kopię tego niezwykłego i kontrowersyjnego kursu teraz.